Apartamenty MARINA

Apartamenty Marina

Podgora – Apartamenty MARINA

są  idealnym miejscem na spokojne i relaksujące wakacje, położone w spokojnej okolicy, w pobliżu morza, pięknej plaży, centrum miasta, promenady i wszystkich atrakcji Podgore. 

Apartamenty Marina są usytuowane od strony południowej z szerokimi, panoramicznym widokiem (180 °) na morze i okoliczne wyspy. Nowocześnie wyposażone apartamenty z klimatyzacją, bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, TV satelitarną, kuchenkami mikrofalowymi i innymi niezbędnymi urządzenia. Jedno miejsce parkingowe dla każdego mieszkania, tuż obok Willi.
Każdy apartament posiada własne wejście. 

Apartamenty Marina to tylko 40 m od Willi Nedika.

______________________________________________________________________

    logo mali  Apartament MARINA 1 (2+1)

Apartament Marina 1 (2+1)

Apartament MARINA 1 (2+1) znajduje się na parterze – łączna powierzchnia mieszkania to 28 m2 a łącznie z tarasem ogrodowym jest 24 m2. Mieszkanie znajduje się na południowej stronie domu z częściowym widokiem na morze. Mieszkanie jest idealne dla rodzin z małymi dziećmi.

 więcej o Marina 1

____________________________________________________________________

logo mali  Apartament MARINA 2 (2+1)

Apartament Marina 2 (2+1)

Apartament MARINA 2 (2 +1) znajduje się na drugim piętrze, łączna powierzchnia mieszkania to 36 m2 plus powierzchnia balkonu 6 m2. Apartament Marina 2 posiada piękny szeroki (180°) widok na morze i okoliczne wyspy. Mieszkanie jest idealne dla tych, którzy chcą cieszyć się bajecznym widokiem na morze i piękne zachody słońca.

więcej o Marina 2

____________________________________________________________________

logo mali  Apartament MARINA 3 (2)

Apartament Marina 3 (2)

Apartament MARINA 3 (2) znajduje się na trzecim piętrze, łączna powierzchnia mieszkania to 25 m2, plus powierzchnia balkonu 5m2. Apartament Marina 3 posiada piękny szeroki (180°)  widok na morze i okoliczne wyspy. Mieszkanie jest idealne dla tych, którzy chcą cieszyć się bajecznym widokiem na morze i piękne zachody słońca.

więcej o Marina 3

_____________________________________________________________________

CHORWACJA    ο    DALMACJA    ο    RIWIERA MAKARSKA    ο    PODGORA