Apartmány MARINA

Apartmány MARINA

Podgora – Apartmány MARINA  

Apartmány Marina jsou ideální volbou pro klidnou a relaxační dovolenou. Aparmány jsou umístěny v klidné lokaci v blízkosti moře, krásných pláží, centru města a všech hlavních atrakcí.

Apartmány Marina jsou směrovány na jih k moři, s širokým rozhleden (180°) na moře a ostrovy. Moderně zařízené apartmány mají klimatizaci, zdarma připojení k Wi-Fi, satelitní TV, mikrovlnou troubu a ostatní nezbytnou výbavu. Pro každý apartmán je hned vedle domu vyhrazeno jedno parkovací místo. Každý apartmán má svůj vlastní vchod. 

Apartmány Marina jsou vzdáleny pouze 40 metrů od Vily Nedika.

______________________________________________________________________

    Apartmány MARINA  Apartmán MARINA 1 (2+1)

Apartmán MARINA 1Apartmán MARINA 1 (2 +1) se nachází v přízemí. Celková plocha bytu je 28 m2 s přilehlá zahradní terasa má plochu 24 m2. Apartmán se nachází na jižní straně domu s částečným výhledem na moře. Apartmán je ideální pro rodiny s malými dětmi. 

Více

____________________________________________________________________

Apartmány MARINA  Apartmán MARINA 2 (2+1)

Apartmán MARINA 2

Apartmán MARINA 2 (2 +1) se nachází v druhém patře. Celková plocha bytu je 36 m2 a balkón 6 m2. Apartmán má úplný výhled na moře a na jih (180 °). Apartmán je ideální pro ty, kteří si chtějí vychutnat nerušený výhled na moře, ostrovy a krásné západy slunce.

Více

____________________________________________________________________

Apartmány MARINA   Apartmán MARINA 3 (2)

.Apartmán MARINA 3

Apartmán MARINA 3 (2) se nachízí ve třetím patře. Celková plocha apartmánu je 25m2 a balkón 5m2. Apartmán je plně směřován k moři a nabízí dechberoucí výhled na moře (180°). Apartmán je ideální pro ty, kteří si chtějí vychutnat nerušený výhled na moře, ostrovy a krásné západy slunce.

Více

_____________________________________________________________________

 CHORVATSKO    ο    DALMÁCIE    ο    MAKARSKA RIVIERA    ο    PODGORA