O nás

Podgora

Drazí hosté a přátelé,

děkujeme za navštívení našich webových stránek. Pokud chcete strávit příjemnou a pohodovou dovolenou s příchutí slunce a moře, jste na správném místě. Nacházíme se v slunné a okouzlující Podgoře, na klidném místě v blízkosti průzračného moře a krásnými plážemi. Snažili jsme se, aby bylo na našich stránkách uvedeno co nejvíce informací o naší nabídce, ale také o dalším komfortu, který učiní vaši dovolenou nezapomenutelnou.

WJmenujeme se rodina Borić a nabízíme Vám ubytování v naší skvěle vybavené a moderní vile nebo v jednom z našich tří apartmánů s úchvatným a otevřeným výhledem na moře a ostrovy. Pohybujeme se v oblasti cestovního ruchu téměř půl století, a hostili jsme mnoho spokojených turistů z celého světa. Můžete očekávat pohostinnost, laskavost a dostupnost, stejně jako diskrétnost. Ochotně Vám pomůžeme při organizaci transferů z letiště, s organizací místních výletů, volbyou restaurace, doporučení při nákupu domácích produktů (olivového oleje, vína, brandy)…

Rezervujte si ubytování přímo u nás, bez provize CK. Prosím, neváhejte nás kontaktovat, budeme Vám odpovídat co nejdříve.

Rezervace bez provize CK!

Vítejte v Podgoře!

Užívejte si! 

 CHORVATSKO    ο    DALMÁCIE    ο    MAKARSKA RIVIERA    ο    PODGORA