O nas

o nas

Drodzy goście i przyjaciele,

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. Jeśli zechcielibyście spędzić miłe i relaksujące wakacje z posmakiem słońca i ciepłego morza, jesteście na właściwym miejscu. Znajdujemy się w słonecznej usytuowanej i uroczej miejscowości Podgora, w spokojnej okolicy, w pobliżu błękitnego morza i pięknych plaż. Na naszej stronie internetowej staraliśmy się dać Ci jak najwięcej informacji na temat naszej oferty, ale również o innych udogodnieniach i atrakcjach, które uczynią Twoje wakacje niezapomnianymi.   

Jesteśmy rodziną Borić i oferujemy zakwaterowanie w dobrze wyposażonej i nowoczesnej Willi NEDIKA i lub w jednym z naszych trzech apartamentów MARINA z zapierającym dech w piersiach, panoramicznym widokiem na Adriatyk i pobliskie wyspy. Jesteśmy w turystyce prawie pół wieku i gościliśmy wielu zadowolonych turystów z całego świata. Można oczekiwać, gościnność, życzliwość i dostępności, a także dyskrecję. Chętnie pomożemy w organizacji transferów z lotniska, z organizacją wycieczek lokalnych, wybór restauracji, rekomendację w zakupie produktów krajowych (oliwa z oliwek , wina , brandy).

Zarezerwuj nocleg bezpośrednio z nami, bez prowizji agencji. Prosimy o kontakt z nami, a my odpowiemy na Ciebie jak najszybciej!

Witamy w Podgora!

Ciesz się!

CHORWACJA    ο    DALMACJA    ο    RIWIERA MAKARSKA    ο    PODGORA